Wolontariat

Zostań wolontariuszem Fundacji Ciało/Umysł!

Wolontariat dla Fundacji Ciało/Umysł jest zazwyczaj krótkoterminowy. Nie oznacza to jednak, że obecność wolontariusza w Fundacji jest przygodą jednorazową. Dbamy o to, aby wolontariusze czuli się z nami związani.

Pasjonujesz się tańcem, teatrem i działaniami performatywnymi, a może widzisz swoją przyszłość w organizacji produkcji? Jako wolontariusz C/U będziesz miał okazję nie tylko uczestniczyć w wydarzeniach festiwalowych ale także je z nami współtworzyć!

Zostań częścią zespołu organizującego największe tego typu wydarzenie w Polsce i podziel się z nami swoją energią, pasją i kreatywnością!

Kto może zostać wolontariuszem?

Wolontariuszem może zostać każdy! Nie ważne czy się uczysz, studiujesz, zasuwasz na co dzień w korporacji, czy też odpoczywasz na zasłużonej emeryturze – do współpracy zapraszamy osoby w różnym wieku i o różnym doświadczeniu zawodowym.

Co będziesz robić?

Zadania wolontariuszy pracujących przy Festiwalu są bardzo zróżnicowane, ale jedno jest pewne – twoja praca nie będzie polegała na robieniu kawy kadrowej. Praca przy Międzynarodowym Festiwalu Ciało/Umysł daje możliwość aktywnego uczestnictwa w tym niezwykłym projekcie, ale jest także okazją do nabycia umiejętności i doświadczeń związanych z jego organizacją i przebiegiem.

Każdemu z wolontariuszy, na podstawie ich dotychczasowych doświadczeń i wspólnej decyzji, zostaną przydzielone konkretne zadania w ramach jednego z dostępnych działów wolontariatu – tj. między innymi – biura festiwalowego, biura obsługi gości, pilotów grup, opiekunów, rezydentów czy PR-owców.

Szukamy osób do różnych działań. Proponujemy następujące role:

REZYDENT:
Wymagana znajomość jęz. angielskiego.

Rezydent to bardzo odpowiedzialna funkcja. Jest „naszym człowiekiem” w Teatrze. Jak nikt inny zna się na topografii terenu, pracuje w bezpośrednim kontakcie z obsługą techniczną teatru oraz jego działem administracyjnym. Służy pomocą kierownikowi produkcji.

BOW:
Na czym, jak na czym, ale na październikowej edycji C/U Buro Obsługi Widowni będzie miało pełne ręce roboty.

ASYSTENT PRODUKCJI:
Mile widziana znajomość jęz. angielskiego.

Prawa ręka kierownika produkcji. Człowiek do zadań specjalnych. Opiekuje się artystami, uczestniczy w próbach oraz pomaga przy spektaklach.

 

Chętni proszeni są o wypełnienie formularza:
🎯 https://forms.gle/8jgsnCTfdFyW6e5T9

 

Na zgłoszenia czekamy do 20.09.2019, lecz nie zwlekaj do ostatniej chwili, zgłoś się już teraz 😉.

Osoby zainteresowane zostaną powiadomione o miejscu i terminie spotkania organizacyjnego.

 

Jeżeli potrzebujesz się o coś dopytać, pisz bezpośrednio do koordynatorki wolontariatu, Gosi Wilczyńskiej, na adres: g.wilczynska@cialoumysl.pl

 

Poniżej link do programu projektu, opisu spektakli i wydarzeń towarzyszących.
🎯 PROGRAM FESTIWALU

 

Kolejny link- tym razem do regulaminu wolontariatu i najczęściej zadawanych pytań.
🎯 REGULAMIN

 

Serdecznie zapraszamy 💚