Czekamy na Was Wolontariusze !

Pasjonujesz się tańcem, teatrem i działaniami performatywnymi, a może widzisz swoją przyszłość w organizacji produkcji? Jako wolontariusz C/U będziesz miał okazję nie tylko uczestniczyć w wydarzeniach festiwalowych, ale także je z nami współtworzyć!

Zostań częścią zespołu organizującego największe tego typu wydarzenie w Polsce i podziel się z nami swoją energią, pasją i kreatywnością.

Kto może zostać wolontariuszem?

Wolontariuszem może zostać każdy! Nie ważne czy się uczysz, studiujesz, zasuwasz na co dzień w korporacji, czy też odpoczywasz na zasłużonej emeryturze – do współpracy zapraszamy osoby w różnym wieku i o różnym doświadczeniu zawodowym.

Co będziesz robić?

Zadania wolontariuszy pracujących przy Festiwalu są bardzo zróżnicowane, ale jedno jest pewne – twoja praca nie będzie polegała na robieniu kawy kadrowej... Praca przy Międzynarodowym Festiwalu Ciało/Umysł daje możliwość aktywnego uczestnictwa w tym niezwykłym projekcie, ale jest także okazją do nabycia umiejętności i doświadczeń związanych z jego organizacją i przebiegiem.

Każdemu z wolontariuszy, na podstawie ich dotychczasowych doświadczeń i wspólnej decyzji, zostaną przydzielone konkretne zadania w ramach jednego z dostępnych działów wolontariatu – tj. między innymi – biura festiwalowego, biura obsługi widzów, opiekunów zaproszonych artystów, rezydentów w Teatrze Studio, czy PR-owców.

Zostań częścią zespołu organizującego największe tego typu wydarzenie w Polsce i podziel się z nami swoją energią, pasją i kreatywnością.

Szukamy osób do różnych działań. Proponujemy następujące role:

REZYDENT/KA:

Rezydent to bardzo odpowiedzialna funkcja. Jest „naszym człowiekiem” w Teatrze Studio. Jak nikt inny zna się na topografii terenu, pracuje w bezpośrednim kontakcie z obsługą techniczną teatru oraz jego działem administracyjnym. Służy pomocą kierownikowi produkcji.

Wymagana znajomość jęz. angielskiego.

BIURO OBSŁUGI WIDOWNI:

Na czym, jak na czym, ale na październikowej edycji C/U biuro obsługi widowni będzie miało pełne ręce roboty. Do zadań wolontariuszy BOW należy udzielanie informacji o wydarzeniu, wydawanie zaproszeń VIPom oraz czuwanie nad tym, aby wszyscy zainteresowani trafili na odpowiedni spektakl.

OPIEKUN/KA ARTYSTÓW:

Bardzo odpowiedzialna rola - jesteś pierwszą osobą, z którą spotkają się na lotnisku zaproszeni na Festiwal artyści! Są to osoby z całego świata, nie znają Warszawy i tym bardziej języka polskiego. Aby się nie zagubili i czuli u nas komfortowo mogą liczyć na wsparcie wolontariuszy Festiwalu. Niepowtarzalna okazja, żeby poznać bliżej bardzo ciekawe osoby.

Wymagana znajomość jęz. angielskiego (artyści posługują się też francuskim, hiszpańskim i niemieckim).

ROZWÓJ PUBLICZNOŚCI/PROMOCJA:

Oprócz spektakli w ramach Festiwalu organizujemy wydarzenia specjalne. W tym roku będziemy obecni także on-line! Wolontariusze będą czuwać nad tym, żeby wszystko było gotowe do transmisji.

Chętnych prosimy o wypełnienie formularza:

FORMULARZ

Na zgłoszenia czekamy do 23 września 2018. Obowiązkowe spotkanie organizacyjne oraz szkolenie odbędzie się 25 września o godz. 18:00 w Barze Studio.


Pytania prosimy kierować do koordynatorki wolontariatu Katarzyny Sztarbały: k.sztarbala@cialoumysl.pl

 

6 września 2018